ATS-15E-24-C1-R0.pdf
| Length | 0.984" (25.00mm) | 2.362" (60.00mm) | 1.063" (27.00mm) | 2.362" (60.00mm) | 0.984" (25.00mm) |
| Width | 0.984" (25.00mm) | 2.362" (60.00mm) | 1.063" (27.00mm) | 2.362" (60.00mm) | 0.984" (25.00mm) |
| Diameter | - | - | - | - | - |
| Fin Height | 0.590" (15.00mm) | 0.984" (25.00mm) | 0.374" (9.50mm) | 0.236" (6.00mm) | 0.590" (15.00mm) |