| Type | Flexible 10" (254.0mm) | Flexible 6" (152.4mm) | Flexible 10" (254.0mm) | Flexible 6" (152.4mm) | Flexible 6" (152.4mm) |
| Lens Size | 5.10mm | 5.10mm | 5.10mm | 5.10mm | 5.10mm |