CDM-238208CS.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CDM-238208CS.
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Flat | Flat | Flat | Flat | Flat |
| Thread/Screw/Hole Size | - | - | - | - | - |
| Diameter - Inside | 0.323" (8.20mm) | 0.362" (9.20mm) | 0.283" (7.19mm) | 0.244" (6.20mm) | 0.441" (11.20mm) |
| Diameter - Outside | 0.709" (18.01mm) | 0.709" (18.01mm) | 0.551" (14.00mm) | 0.492" (12.50mm) | 0.886" (22.50mm) |
| Thickness | 0.039" (0.99mm) | 0.028" (0.70mm) | 0.014" (0.36mm) | 0.014" (0.36mm) | 0.032" (0.81mm) |