| Image |  |
| Manufacturer | L-com | L-com | L-com | L-com | L-com |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| 1st Connector | MPO | MPO | MPO | MPO | MPO |
| 2nd Connector | LC (24) | ST (24) | LC (24) | LC (24) | SC (24) |
| Cable Diameter | 0.04" (1.0mm) | - | 0.08" (2.0mm) | - | - |