14R-CBSFP-1.5X1.5X0.13.pdf
| Image |  |
| Series | - | 10-CBS | - | - | 10-CBS |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece |
| Height - Overall | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) |
| Length - Overall | 1.000" (25.40mm) | 5.250" (133.35mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.500" (38.10mm) | - |
| Width - Overall | 0.500" (12.70mm) | 3.750" (95.25mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 24.000" (609.60mm) |