20-CBSF-1.0X1.0X0.21.pdf
| Image |  |
| Series | 20-CBS | 20-CBS | 20-CBS | 20-CBS | 20-CBS |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Cover | Cover |
| Height - Overall | 0.350" (8.89mm) | 0.350" (8.89mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.185" (4.70mm) | 0.185" (4.70mm) |
| Length - Overall | 3.000" (76.20mm) | 3.000" (76.20mm) | 1.250" (31.75mm) | 1.250" (31.75mm) | 2.000" (50.80mm) |
| Width - Overall | 1.500" (38.10mm) | 1.750" (44.45mm) | 0.750" (19.05mm) | 0.750" (19.05mm) | 1.000" (25.40mm) |