24-CBSF-1.25X2.25X0.25.pdf
| Image |  |
| Series | - | - | - | 20-CBS | 20-CBS |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece |
| Height - Overall | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) |
| Length - Overall | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.500" (38.10mm) | 3.250" (82.55mm) | 5.500" (139.70mm) |
| Width - Overall | 0.500" (12.70mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.750" (44.45mm) | 0.750" (19.05mm) |