83-CBSFSV-2.0X7.0X0.8.pdf
| Image |  |
| Series | 80-CBS | 80-CBS | 80-CBS | 80-CBS | 80-CBS |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece |
| Height - Overall | 0.800" (20.32mm) | 0.800" (20.32mm) | 0.800" (20.32mm) | 0.799" (20.30mm) | 0.799" (20.30mm) |
| Length - Overall | 4.500" (114.30mm) | 3.750" (95.25mm) | 6.000" (152.40mm) | - | - |
| Width - Overall | 0.500" (12.70mm) | 2.000" (50.80mm) | 4.000" (101.60mm) | 24.000" (609.60mm) | 24.000" (609.60mm) |