SET-#10-24-5/8-TZB.pdf
| Head Diameter | 0.035" (0.89mm) | 0.295" (7.49mm) | 0.276" (7.00mm) | 0.157" (4.00mm) | 0.236" (6.00mm) |
| Head Height | 0.036" (0.91mm) | 0.034" (0.86mm) | 0.031" (0.79mm) | 0.020" (0.50mm) | 0.024" (0.61mm) |
| Length - Below Head | 0.250" (6.35mm) 1/4" | 0.250" (6.35mm) 1/4" | 0.236" (6.00mm) | 0.157" (4.00mm) | 0.197" (5.00mm) |
| Length - Overall | 0.286" (7.26mm) | 0.284" (7.21mm) | 0.268" (6.80mm) | 0.177" (4.50mm) | 0.220" (5.59mm) |