    Reliance Precision Limited MRLC13-6-5-A
    Part No.:
    MRLC13-6-5-A
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDMRLC13-6-5-A.pdf
    Description:
    6 MMX5 MM SLIT COUPLING
    Specifications:
    0.512" (13.00mm) Outer Diameter x 0.787" (20.00mm) Length