    Reliance Precision Limited MRLS13-6-4-A
    Part No.:
    MRLS13-6-4-A
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDMRLS13-6-4-A.pdf
    Description:
    6 MMX4 MM SLIT COUPLING
    Specifications:
    0.512" (13.00mm) Outer Diameter x 0.787" (20.00mm) Length