    Reliance Precision Limited MRLS20-5-5-A
    Part No.:
    MRLS20-5-5-A
    Manufacturer:
    Reliance Precision Limited
    Category:
    Structural, Motion Hardware
    Package:
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDMRLS20-5-5-A.pdf
    Description:
    5 MMX5 MM SLIT COUPLING
    Shipping
    Inventory:5
    Comments
    In Stock:5
    Manufacturer:
    Reliance Precision Limited
    Series:
    Packaging:
    Bag
    Product Status:
    Active
    Type:
    Slit Coupling
    Specifications:
    0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 1.024" (26.00mm) Length