    Reliance Precision Limited MRSC25-12-9-A
    Part No.:
    MRSC25-12-9-A
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDMRSC25-12-9-A.pdf
    Description:
    12 MMX9 MM SLIT COUPLING
    Specifications:
    0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.016" (25.80mm) Length