    Reliance Precision Limited MRSC25-5-5-A
    Part No.:
    MRSC25-5-5-A
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDMRSC25-5-5-A.pdf
    Description:
    5 MMX5 MM SLIT COUPLING
    Specifications:
    0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.016" (25.80mm) Length