    Reliance Precision Limited MRSS16-5-5-A
    Part No.:
    MRSS16-5-5-A
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDMRSS16-5-5-A.pdf
    Description:
    5 MMX5 MM SLIT COUPLING
    Specifications:
    0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 0.778" (19.75mm) Length