    Reliance Precision Limited MRSS16-6-4-A
    Part No.:
    MRSS16-6-4-A
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDMRSS16-6-4-A.pdf
    Description:
    6 MMX4 MM SLIT COUPLING
    Specifications:
    0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 0.778" (19.75mm) Length