    Reliance Precision Limited MRSS16-8-7-A
    Part No.:
    MRSS16-8-7-A
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDMRSS16-8-7-A.pdf
    Description:
    7 MMX8 MM SLIT COUPLING
    Specifications:
    0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 0.778" (19.75mm) Length