    Remington Industries 0.50X3.0FLT6061T6511-4
    Part No.:
    0.50X3.0FLT6061T6511-4
    Manufacturer:
    Remington Industries
    Category:
    Structural, Motion Hardware
    Package:
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED0.50X3.0FLT6061T6511-4.pdf
    Description:
    0.50X3.0FLT6061T6511-4 1/2" X 3"
    Shipping
    Inventory:50
    Comments
    In Stock:50
    Manufacturer:
    Remington Industries
    Series:
    Packaging:
    Bag
    Product Status:
    Active
    Type:
    Aluminum Flat Bar
    Specifications:
    4.000" L x 3.000" W x 0.500" H (101.60mm x 76.20mm x 12.70mm)