    Ruland Manufacturing FCMR38-15-10-A
    Part No.:
    FCMR38-15-10-A
    Manufacturer:
    Ruland Manufacturing
    Category:
    Structural, Motion Hardware
    Package:
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDFCMR38-15-10-A.pdf
    Description:
    15MMX10MM ALUMINUM BEAM CPLNG
    Shipping
    Inventory:10
    Comments
    In Stock:10
    Manufacturer:
    Ruland Manufacturing
    Series:
    Packaging:
    Bag
    Product Status:
    Active
    Type:
    Beam Coupling
    Specifications:
    1.500" (38.10mm) Outer Diameter x 2.250" (57.15mm) Length