    Ruland Manufacturing FCMR38-15-13-A
    Part No.:
    FCMR38-15-13-A
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDFCMR38-15-13-A.pdf
    Description:
    15MMX13MM ALUMINUM BEAM CPLNG
    Specifications:
    1.500" (38.10mm) Outer Diameter x 2.250" (57.15mm) Length