    Ruland Manufacturing FCMR38-20-15-A
    Part No.:
    FCMR38-20-15-A
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDFCMR38-20-15-A.pdf
    Description:
    20MMX15MM ALUMINUM BEAM CPLNG
    Shipping
    Inventory:2
    Comments
    In Stock:2
    Specifications:
    1.500" (38.10mm) Outer Diameter x 2.250" (57.15mm) Length