    Ruland Manufacturing MJSC57-14-A
    Part No.:
    MJSC57-14-A
    Manufacturer:
    Ruland Manufacturing
    Category:
    Structural, Motion Hardware
    Package:
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDMJSC57-14-A.pdf
    Description:
    14 MM JAW COUPLING HUB
    Shipping
    Inventory:5
    Comments
    In Stock:5
    Manufacturer:
    Ruland Manufacturing
    Series:
    Packaging:
    Bag
    Product Status:
    Active
    Type:
    Coupling Hub
    Specifications:
    2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 1.130" (28.70mm) Length