    Ruland Manufacturing MJSC57-30-A
    Part No.:
    MJSC57-30-A
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDMJSC57-30-A.pdf
    Description:
    30 MM JAW COUPLING HUB
    Specifications:
    2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 1.130" (28.70mm) Length