| Pitch - Cable | - | - | - | - | - |
| Length | 0.164' (50.00mm, 1.97") | 4.92' (1.50m) | 1.00' (304.80mm) | 0.333' (101.60mm, 4.00") | 0.143' (43.69mm, 1.72") |
| Features | Pin Assignment: 1:1, Impedance: 50Ohms | Pin Assignment: 1:1, Impedance: 50Ohms | Pin Assignment: 1:1, Impedance: 50Ohms | Pin Assignment: 1:1, Impedance: 50Ohms | Pin Assignment: 1:1, Impedance: 50Ohms |