KXOB22-12X1F.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KXOB22-12X1F.
| Image |  |
| Part Number | KXOB22-12X1 | KXOB22-04X3 | KXOB22-01X8 | KXOB22-12X1F | KXOB22-04X3F |
| Manufacturer | ANYSOLAR Ltd | ANYSOLAR Ltd | ANYSOLAR Ltd | ANYSOLAR Ltd | ANYSOLAR Ltd |
| Series | IXOLAR™ | IXOLAR™ | IXOLAR™ | IXOLAR™ | IXOLAR™ |
| Package/Case | Cells | Cells | Cell (8) | Cells | Cells |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Product Status | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Power (Watts) - Max | - | - | - | - | - |
| Current @ Pmpp | 44.6 mA | 13.38 mA | 3.8 mA | 44.6 mA | 13.38 mA |
| Voltage @ Pmpp | 500 mV | 1.5 V | 3.4 V | 500 mV | 1.5 V |
| Current - Short Circuit (Isc) | 50 mA | 15 mA | 4.4 mA | 50 mA | 15 mA |
| Type | Monocrystalline | Monocrystalline | Monocrystalline | Monocrystalline | Monocrystalline |
| Voltage - Open Circuit | 630 mV | 1.89 V | 4.7 V | 630 mV | 1.89 V |
| Operating Temperature | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm) | 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm) | 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm) | 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm) | 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm) |