Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FMCA1769-50CM.
| Image |  |
| Part Number | FMCA1769-50CM | FMCA1769-24 | FMCA1769-36 | FMCA1769-100CM | FMCA1769-12 |
| Style | 4.3/10 to SMA | 4.3/10 to SMA | 4.3/10 to SMA | 4.3/10 to SMA | 4.3/10 to SMA |
| 1st Connector | 4.3/10 Jack | 4.3/10 Jack | 4.3/10 Jack | 4.3/10 Jack | 4.3/10 Jack |
| 1st Contact Gender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Connector | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 19.69" (500.00mm) | 24.00" (609.60mm) | 36.00" (914.40mm) | 39.4" (1.0m) 3.3' | 12.00" (304.80mm) |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 5.8 GHz | 5.8 GHz | 5.8 GHz | 5.8 GHz | 5.8 GHz |