Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FMCA3206-24.
| Image |  |
| Part Number | FMCA3206-48 | FMCA3206-12 | FMCA3206-72 | FMCA3206-24 | FMCA3206-36 |
| Length | 48.0" (1.2m) 4.0' | 12.00" (304.80mm) | 72.0" (1.8m) 6.0' | 24.00" (609.60mm) | 36.00" (914.40mm) |
| Cable Type | RG-174 | RG-174 | RG-174 | RG-174 | RG-174 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 1 GHz | 1 GHz | 1 GHz | 1 GHz | 1 GHz |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Features | - | - | - | - | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C | -40°C ~ 80°C | -40°C ~ 80°C | -40°C ~ 80°C | -40°C ~ 80°C |