Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FMCA3243-12.
| Image |  |
| Part Number | FMCA3243-6 | FMCA3243-12 | FMCA3243-18 | FMCA3243-24 | FMCA3243-9 |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Style | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA |
| 1st Connector | SMP Jack | SMP Jack | SMP Jack | SMP Jack | SMP Jack |
| 1st Contact Gender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 6.000" (152.40mm) | 12.00" (304.80mm) | 18.00" (457.20mm) | 24.00" (609.60mm) | 9.000" (228.60mm) |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 10 GHz | 10 GHz | 10 GHz | 10 GHz | 10 GHz |