DNDMS23BK1.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DNDMS23BK1.
| Image |  |
| Part Number | DNDMS23BK1 |
| Manufacturer | Hammond Manufacturing |
| Series | DNDM |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Type | Shelf, Fixed |
| Size / Dimension | 19.500" L x 21.250" W x 3.440" H (495.30mm x 539.75mm x 87.38mm) |
| Features | - |
| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| For Use With/Related Products | 23" Panel Width Racks |