RASU190522BK1.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RASU190522BK1.
| Image |  |
| Part Number | RASU190522BK1 |
| Manufacturer | Hammond Manufacturing |
| Series | RAS |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Type | Shelf, Fixed |
| Size / Dimension | 22.000" L x 17.500" W x 5.220" H (558.80mm x 444.50mm x 132.59mm) |
| Features | - |
| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |