| Image |  |
| Series | TM-W | TM-W | TM-W | TM-W | TM-W |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Product Status | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Connector Type | Jack to Cable | Jack to Cable | Jack to Cable | Jack to Cable | Jack to Cable |
| Length | 0.49' (150.0mm) | 0.49' (150.0mm) | 1.15' (350.0mm) | 1.64' (500.0mm) | 1.31' (400.0mm) |