| Image |  |
| Series | TM-W | TM-W | TM-W | TM-W | TM-W |
| Packaging | Bag | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Connector Type | Jack to Cable | Jack to Cable | Jack to Cable | Jack to Cable | Jack to Cable |
| Length | 1.48' (450.0mm) | 0.39' (120.0mm) | 1.61' (490.0mm) | 1.90' (580.0mm) | 2.23' (680.0mm) |