A22KRW22KRW26E254D.pdf
| Image |  |
| Part Number | A22KRW22KRW26E254D |
| Manufacturer | JST Sales America Inc. |
| Series | KRW |
| Packaging | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Number of Positions | 22 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Cable | - |
| Length | 0.833' (254.00mm, 10.00") |