Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0203U188.
| Image |  |
| Part Number | 0203U188 |
| Manufacturer | Kanebridge |
| Series | * |
| Packaging | Retail Package |
| Product Status | Active |
| Type | U-Drive Screw |
| Screw Head Type | Round Head |
| Drive Type | - |
| Features | Standard |
| Thread Size | #2 |
| Head Diameter | 0.154" (3.91mm) |
| Head Height | 0.064" (1.63mm) |
| Length - Below Head | 0.188" (4.78mm) |
| Length - Overall | 0.252" (6.40mm) |