Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CC213T-50.
| Image |  |
| Part Number | CC213T-10 | CC213T-5 | CC213T-15 | CC213T-25 | CC213T-50 |
| Manufacturer | L-com | L-com | L-com | L-com | L-com |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Style | TNC to TNC | TNC to TNC | TNC to TNC | TNC to TNC | TNC to TNC |
| 1st Connector | TNC Plug | TNC Plug | TNC Plug | TNC Plug | TNC Plug |
| 1st Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Connector | TNC Plug | TNC Plug | TNC Plug | TNC Plug | TNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 120.0" (3.0m) 10.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' | 180.0" (4.6m) 15.0' | 300.0" (7.6m) 25.0' | 600.0" (15.2m) 50.0' |
| Cable Type | RG-213 | RG-213 | RG-213 | RG-213 | RG-213 |
| Cable Impedance | - | - | - | - | - |
| Connector Impedance | - | - | - | - | - |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |