    Reliance Precision Limited MRLC16-8-8-A
    Part No.:
    MRLC16-8-8-A
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITEDMRLC16-8-8-A.pdf
    Description:
    8 MMX8 MM SLIT COUPLING
    Specifications:
    0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 0.925" (23.50mm) Length