71T75802S100BG.pdf
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| Package/Case | 119-BGA | 119-BGA | 119-BGA | 119-BGA | 119-BGA |
| Packaging | Tray | Tape & Reel (TR) | Tray | Tape & Reel (TR) | Tray |
| Product Status | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Programmable | Not Verified | Not Verified | Not Verified | Not Verified | Not Verified |
| Memory Type | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile |
| Memory Format | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM |
| Memory Size | 18Mbit | 18Mbit | 18Mbit | 18Mbit | 18Mbit |
| Memory Organization | 1M x 18 | 1M x 18 | 1M x 18 | 1M x 18 | 1M x 18 |
| Memory Interface | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel |
| Clock Frequency | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz |
| Write Cycle Time - Word, Page | - | - | - | - | - |
| Access Time | 5 ns | 5 ns | 5 ns | 5 ns | 5 ns |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V |