72V03L25JI8.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 72V03L25JI8.
| Image |  |
| Part Number | 72V03L25JI8 |
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation |
| Series | 72V |
| Package/Case | 32-LCC (J-Lead) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Obsolete |
| Programmable | Not Verified |
| Memory Size | 18K (2K x 9) |
| Function | Asynchronous |
| Data Rate | 28.5MHz |
| Access Time | 25ns |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Current - Supply (Max) | 60mA |
| Bus Directional | Uni-Directional |
| Expansion Type | Depth, Width |
| Programmable Flags Support | No |
| Retransmit Capability | Yes |
| FWFT Support | No |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |