XLH736001.843200X.pdf
| Image |  |
| Packaging | Strip | Tape & Reel (TR) | Strip | Strip | Strip |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Base Resonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | 1.8432 MHz | 1 MHz | 1 MHz | 1.8432 MHz | 1.664 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | HCMOS | HCMOS | HCMOS | HCMOS | HCMOS |
| Voltage - Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Frequency Stability | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Current - Supply (Max) | 32mA | 32mA | 32mA | 32mA | 32mA |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.055" (1.40mm) | 0.055" (1.40mm) | 0.055" (1.40mm) | 0.055" (1.40mm) | 0.055" (1.40mm) |