    Skyworks Solutions Inc. 510ACB18M4320BAG
    Part No.:
    510ACB18M4320BAG
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED510ACB18M4320BAG.pdf
    Description:
    XTAL OSC XO 18.4320MHZ LVPECL
    Packaging:
    Strip
    Frequency:
    18.432 MHz
    Output:
    LVPECL
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    43mA
    Supplier Device Package:
    4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max):
    0.050" (1.28mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 510ACB18M4320BAG on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 510ACB18M4320BAG price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 510ACB18M4320BAG?
    Image 510ACB18M4320BAGR 510ACB18M4320BAG
    Part Number 510ACB18M4320BAGR 510ACB18M4320BAG
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
    Series Si510 Si510
    Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR) Strip
    Product Status Active Active
    Base Resonator Crystal Crystal
    Type XO (Standard) XO (Standard)
    Frequency 18.432 MHz 18.432 MHz
    Function Enable/Disable Enable/Disable
    Output LVPECL LVPECL
    Voltage - Supply 3.3V 3.3V
    Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) - -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth - -
    Current - Supply (Max) 43mA 43mA
    Ratings - -
    Mounting Type Surface Mount Surface Mount
    Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)