    Skyworks Solutions Inc. 515ABB155M520BAGR
    Part No.:
    515ABB155M520BAGR
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED515ABB155M520BAGR.pdf
    Description:
    XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
    Frequency:
    155.52 MHz
    Output:
    LVPECL
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±80ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    46mA
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max):
    0.052" (1.33mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 515ABB155M520BAGR on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 515ABB155M520BAGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 515ABB155M520BAGR?
    Image 515ABB155M520BAGR
    Part Number 515ABB155M520BAGR
    Type VCXO
    Frequency 155.52 MHz
    Function Enable/Disable
    Output LVPECL
    Voltage - Supply 3.3V
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±80ppm
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 46mA
    Supplier Device Package -
    Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)