    Skyworks Solutions Inc. 515ACB155M520BAGR
    Part No.:
    515ACB155M520BAGR
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED515ACB155M520BAGR.pdf
    Description:
    XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Frequency:
    155.52 MHz
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±50ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    46mA
    Supplier Device Package:
    4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max):
    0.052" (1.33mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 515ACB155M520BAGR on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 515ACB155M520BAGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 515ACB155M520BAGR?
    Image 515ACB155M520BAGR
    Part Number 515ACB155M520BAGR
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
    Series Si515
    Package/Case 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Product Status Active
    Base Resonator Crystal
    Type VCXO
    Frequency 155.52 MHz
    Function Enable/Disable
    Output LVPECL
    Voltage - Supply 3.3V
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 46mA
    Ratings -
    Mounting Type Surface Mount
    Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)