    Skyworks Solutions Inc. 515BAA155M520CAGR
    Part No.:
    515BAA155M520CAGR
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED515BAA155M520CAGR.pdf
    Description:
    DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
    Frequency:
    155.52 MHz
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±100ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    26mA
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.043" (1.10mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 515BAA155M520CAGR on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 515BAA155M520CAGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 515BAA155M520CAGR?
    Image 515BAA155M520CAGR
    Part Number 515BAA155M520CAGR
    Type VCXO
    Frequency 155.52 MHz
    Function Enable/Disable
    Output LVDS
    Voltage - Supply 3.3V
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±100ppm
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 26mA
    Supplier Device Package -
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)