    Skyworks Solutions Inc. 515BAA156M250BAGR
    Part No.:
    515BAA156M250BAGR
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED515BAA156M250BAGR.pdf
    Description:
    XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
    Frequency:
    156.25 MHz
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±100ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    26mA
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max):
    0.052" (1.33mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 515BAA156M250BAGR on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 515BAA156M250BAGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 515BAA156M250BAGR?
    Image 515BAA156M250BAGR
    Part Number 515BAA156M250BAGR
    Type VCXO
    Frequency 156.25 MHz
    Function Enable/Disable
    Output LVDS
    Voltage - Supply 3.3V
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±100ppm
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 26mA
    Supplier Device Package -
    Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)