    Skyworks Solutions Inc. 515BBB153M600BAGR
    Part No.:
    515BBB153M600BAGR
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED515BBB153M600BAGR.pdf
    Description:
    XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
    Frequency:
    153.6 MHz
    Output:
    LVDS
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±80ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    26mA
    Supplier Device Package:
    4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max):
    0.052" (1.33mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 515BBB153M600BAGR on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 515BBB153M600BAGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 515BBB153M600BAGR?
    Image 515BBB153M600BAGR
    Part Number 515BBB153M600BAGR
    Type VCXO
    Frequency 153.6 MHz
    Function Enable/Disable
    Output LVDS
    Voltage - Supply 3.3V
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±80ppm
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 26mA
    Ratings -
    Mounting Type Surface Mount
    Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)