    Skyworks Solutions Inc. 515BCA148M350CAGR
    Part No.:
    515BCA148M350CAGR
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED515BCA148M350CAGR.pdf
    Description:
    DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Frequency:
    148.35 MHz
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±50ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    26mA
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.043" (1.10mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 515BCA148M350CAGR on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 515BCA148M350CAGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 515BCA148M350CAGR?
    Image 515BCA148M350CAGR
    Part Number 515BCA148M350CAGR
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
    Series Si515
    Package/Case 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Product Status Active
    Base Resonator Crystal
    Type VCXO
    Frequency 148.35 MHz
    Function Enable/Disable
    Output LVDS
    Voltage - Supply 3.3V
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 26mA
    Ratings -
    Mounting Type Surface Mount
    Supplier Device Package -
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)