    Skyworks Solutions Inc. 515FBA148M500BAGR
    Part No.:
    515FBA148M500BAGR
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED515FBA148M500BAGR.pdf
    Description:
    XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
    Frequency:
    148.5 MHz
    Output:
    LVDS
    Voltage - Supply:
    2.5V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±50ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    26mA
    Supplier Device Package:
    4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max):
    0.052" (1.33mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 515FBA148M500BAGR on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 515FBA148M500BAGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 515FBA148M500BAGR?
    Image 515FBA148M500BAGR
    Part Number 515FBA148M500BAGR
    Type VCXO
    Frequency 148.5 MHz
    Function Enable/Disable
    Output LVDS
    Voltage - Supply 2.5V
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 26mA
    Ratings -
    Mounting Type Surface Mount
    Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)