    Skyworks Solutions Inc. 515FCB135M000BAGR
    Part No.:
    515FCB135M000BAGR
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED515FCB135M000BAGR.pdf
    Description:
    XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
    Frequency:
    135 MHz
    Output:
    LVDS
    Voltage - Supply:
    2.5V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±30ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    26mA
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max):
    0.052" (1.33mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 515FCB135M000BAGR on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 515FCB135M000BAGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 515FCB135M000BAGR?
    Image 515FCB135M000BAGR
    Part Number 515FCB135M000BAGR
    Type VCXO
    Frequency 135 MHz
    Function Enable/Disable
    Output LVDS
    Voltage - Supply 2.5V
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±30ppm
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 26mA
    Supplier Device Package -
    Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)