    Skyworks Solutions Inc. 515MBA2M04800AAGR
    Part No.:
    515MBA2M04800AAGR
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED515MBA2M04800AAGR.pdf
    Description:
    XTAL OSC VCXO 2.0480MHZ CMOS SMD
    Frequency:
    2.048 MHz
    Output:
    CMOS
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±80ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    29mA
    Supplier Device Package:
    4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.071" (1.80mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 515MBA2M04800AAGR on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 515MBA2M04800AAGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 515MBA2M04800AAGR?
    Image 515MBA2M04800AAGR
    Part Number 515MBA2M04800AAGR
    Type VCXO
    Frequency 2.048 MHz
    Function Enable/Disable
    Output CMOS
    Voltage - Supply 3.3V
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±80ppm
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 29mA
    Ratings -
    Mounting Type Surface Mount
    Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)