    Skyworks Solutions Inc. 530DC126M800DG
    Part No.:
    530DC126M800DG
    Datasheet:
    SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED530DC126M800DG.pdf
    Description:
    XTAL OSC XO 126.8000MHZ CML SMD
    Frequency:
    126.8 MHz
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±7ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    108mA
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.071" (1.80mm)
    Category:
    Oscillators
    1. How to order 530DC126M800DG on SENICO ELECTRONICS INTL CO., LIMITED?
    3. Are the 530DC126M800DG price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 530DC126M800DG?
    Image 530DC126M800DGR 530DC126M800DG
    Part Number 530DC126M800DGR 530DC126M800DG
    Type XO (Standard) XO (Standard)
    Frequency 126.8 MHz 126.8 MHz
    Function Enable/Disable Enable/Disable
    Output CML CML
    Voltage - Supply 3.3V 3.3V
    Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
    Absolute Pull Range (APR) - -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth - -
    Current - Supply (Max) 108mA 108mA
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)